Back to Top

اقامت در دبی

شورای فرهنگی ایرانیان مقیم امارات

ایرانیان در زمینه های مسایل فرهنگی دارای سابقه ای طولانی بوده و همواره در زمینه موضوعات فرهنگی فعال و پر تلاش می باشند. امور فرهنگی شامل مسایل مختلفی همچون برگزاری اعیاد و مناسبت های مختلف که ایرانیان در این زمینه بسیار فعال می باشند. یکی از این مراکز فرهنگی که در امارات برای ایرانیان در نظر گرفته شده شورای فرهنگی است.

شورای فرهنگی ایرانیان مقیم امارات

فعالیت های سیاسی ایرانیان مقیم امارات

ایرانیان مختلفی به دلایل گوناگون در کشور امارات مقیم بوده و در آن جا به زندگی خود مشغول می باشند. در این مطلب فعالیت های سیاسی آن ها را در کشور امارات بیان می کنیم. پیزی که واضح است، این نکته می باشد که خانواده های ایرانی در حال حاضر به دنبال یک زندگی آرام و بی دردسر در این سوی مرز می باشند و میل و علاقه ای به ایجاد درگیری ذهنی با امور و مسایل سیاسی ندارند.

 

فعالیت های سیاسی ایرانیان مقیم امارات

گروه های اجتماعی ایرانیان مقیم امارات

جدا از عقاید و دیدگاه های مختلفی که در گروه ها و افراد مهاجر ایرانی موجود است و دیده می شود، موضوع و مساله ایرانی بودن و علاقه و عشق به وطن تمامی آن ها را همچنان در یک گروه و رده  قرار خواهد داد. در این مطلب درباره گروه های اجتماعی هموطنان مقیم امارات صحبت خواهیم کرد.

گروه های اجتماعی ایرانیان مقیم امارات

دلایل علاقه ایرانیان برای حضور و اقامت در دبی

حضور صدها هزار نفر توریست ایرانی در سال  به کشور امارات و با توجه به حضور فعال ایرانیان در دبی و فرهنگ اصیل و جذاب ایرانی باعث شده تا ملیت های دیگر نیز با زبان و فرهنگ ایران آشنا گردند و آگاهی یابند. دلایل گوناگونی برای سفر ایرانیان به دبی وجود دارد ولی مهمترین دلیل علاقه گردشگران ایرانی برای سفر به دبی ، به دلیل نزدیکی مسافت آن به خاک ایران است.

دلایل علاقه ایرانیان برای حضور و اقامت در دبی

توصیه هایی در مورد اقامت دبی

قبل از هرگونه تصمیمی برای اقامت، بررسی های لازم در خصوص نوع كار و فعالیت خود را انجام دهید. افرادی در دبی موفق به پیشرفت در زمینه کاری خود می شوند که بسیار فعال بوده و دارای سرمایه مناسب و ایده‌های نو در زمینه کاری خود باشند.

 توصیه هایی در مورد اقامت دبی